• Dyscypliny

Kadra Narodowa

• Maciej Węgrzecki

Aeroklub Ziemi Lubuskiej

Maciek ma ponad 4500 skoków ze spadochronem, jest współzałożycielem strefy spadochronowej we Włocławku, nalot ogólny na samolotach i śmigłowcach – ponad 700 godzin. Na Mistrzostwach Świata w Rosji pokonał w kilku konkurencjach dużo bardziej doświadczone drużyny. Maciek skończył właśnie szkolenie na zawodową licencję śmigłowcową.

Jędrzej Wiler

Aeroklub Ziemi Lubuskiej

Jędrzej jest instruktorem i pilotem szybowcowym, samolotowym i śmigłowcowym, jego nalot ogólny ponad 2500 godzin. W wolnym czasie lata balonami.

• Marcin Szamborski

Aeroklub Ziemi Lubuskiej

Marcin jest zawodowym pilotem śmigłowcowym, instruktorem, współprowadzi firmę Salt Aviation, która zajmuje się przewozami lotniczymi i szkoleniami, oraz usługami takimi jak zdjęcia lotnicze, patrole linii przesyłowych oraz lotami specjalnymi dla szpitali z zespołami transplantologów.

Maria Muś

Aeroklub Ziemi Lubuskiej

Maria jest pilotem śmigłowcowym zawodowym. Obecnie pracuje jako pilot korporacyjny na śmigłowcu Bell 427. Nalot ogólny na śmigłowcach – 700 godzin.